Midagi pole teha, vahel juhtub, et valida on raske ja mõtled, et oleks tahtnud siiski vist seda teist toodet osta. Aga ost on juba sooritatud ja pakk ka käes.

Zack mõistab, seepärast on Sul võimalus:

 • toode tagastada ja raha tagasi saada;
 • toode tagastada ja ümber vahetada teise värvi või suuruse vastu.

AGA ära unusta, et tooteid on võimalik ümber vahetada või tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest.

KUIDAS SAAD KAUBA TAGASTADA?

Zack on teinud kauba tagastamise Sinu jaoks väga lihtsaks. Tegutse nii:

 1. Ole hea ja täida tagastamise avaldus. Avalduse leiad siit.
 2. Saada täidetud avaldus meile zack@zackmarques.com.
 3. Otsi üles pakiautomaat (Omniva/Itella/DPD), sisesta tagastuskood ja saada meile pakk tagasi. Kauba tagastamine on Sulle tasuta.
 • Omniva tagastus
  Vali Omniva pakiautomaadi menüüst “Tagasta pakk”, seejärel sisesta SMS-ga või e-kirjaga tulnud tagastuskood ning kleebi automaadi väljastatud aadresskaart. Pane pakk avanenud kappi ning kinnita tagastamine vajutades “Kinnita”.
  Kui sa ei ole tagastuskoodi SMS-i või e-kirjaga saanud, siis on sul võimalus pakk pakiautomaati tagastada ka algse pakikoodiga. Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel esialgselt olnud pakikaart. Vali pakiautomaadi ekraanil “Tagasta pakk” skaneeri triipkood või sisesta esialgne pakikood ning aseta pakk kappi. Tagastuse aadresskaardi lisab kuller, kui tuleb pakke korjama.
 • Smartposti tagastus
  Vali Smartposti pakiautomaadi menüüst “Paki tagastamine” ning sisesta sama kood, millega toimus paki väljastamine. Seejärel avaneb uks ning saad paki kappi panna. Peale ukse sulgemist kinnita tagastus, vajutades “Prindi kviitung”.
 • DPD tagastus
  Eemalda vana kleebis ning kleebi pakile tellimusega kaasas olnud DPD tagastussilt. Vali DPD pakiautomaadi menüüst “Saada pakk” ja seejärel “Saada eelvormistatud pakk”. Skaneeri tagastussildil olev triipkood, vali sobiva suurusega kapp, pane pakk kappi, sulge uks ja kinnita paki saatmine pakiautomaadi ekraanil.

 1. Peale tagastuslehe kättesaamist võtame Sinuga kiirelt ühendust ning paneme uued tooted teele või teeme tagasikande.

Hea uudis on see, et tooteid võib tagastada meile 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest – voilaa!

KÄSI SÜDAMEL! Zack ei pea raha tagastama tootele, mis on määrdunud, rikutud või sellel on kasutamise või kulumise märke – ehk see pole enam see toode, millisena see teele läks. Sel juhul ei kanna kauba tagastamise kulusid toote müüja, vaid ostja. Usun, et mõistad, miks see nii on.

Toote seisukorrast tagastamisel loe lähemalt Privaatsuspoliitika lehelt.

Ostukorvis ei ole tooteid.