Ostu- ja müügitingimused

Okei, ma tean, et allpool olev tekst on väga pikk ja põnevate piltideta, aga seadus on seadus ja seda Zack järgib.

! Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest www.zackmarques.com ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

KUS SA OLED?

Asud www.zackmarques.com veebipoes, mille omanik on Kloth OÜ (registreerimiskood 12633644) ning asukohaks Erika 14, 10416 Tallinn.
Allpool olevad müügitingimused kehtivad www.zackmarques.com veebipoest kaupade ostmisel.

PALJU MAKSAB?

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toote- ja kategoorialehtedel. Hinnad on esitatud eurodes ning neile lisandub kättetoimetamise tasu, mis kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel (juhul, kui transpordi summa pole kampaania tingimustes märgitud teisiti, nt tasuta). Hinnad sisaldavad käibemaksu.

! Kloth OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Kloth OÜ arvelduskontole. Tooteid ei broneerita ette enne müügilepingu jõustumist.

PS! Kloth OÜ jätab endale õiguse taganeda müügitehingust ning nõuda kliendilt tagasi toode, kui toote hind e-poes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla toote turuhinna (tead, selline asi võib täitsa vabalt juhtuda, kui kodulehele on salapärane pätu sattunud möllama).

KUIDAS TELLIDA?

Lisa soovitud tooted ostukorvi, olgu neid üks kuni mitu. Täida ära tühjad lahtrid ning vali kohaletoimetamise viis.

NB! Kampaaniate (nt sotsiaalmeedia või uudiskirjad) käigus välja jagatud sooduskood lisa ENNE ostu eest tasumist. Sooduskoodi saad lisada ostukorvis toodete all “Kupongi kood” lahtrisse. Aktiveerimiseks vajuta “Kasuta kupongi” ning seejärel “Uuenda ostukorvi”.
Iga tellimuse kohta saab kasutada vaid ühte koodi.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda läbi sobiva pangalingi kaudu.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Kloth OÜ arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

! Kloth OÜ teeb kõik vajaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid mõnikord võib juhtuda, et tootelehel märgitud laoseis pole õige. Kui oled tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.

KOHALETOIMETAMINE

Kui saaks, siis tooks paki Sulle ise kohale. Mine sa tea, ühel päeval võib see isegi toimida. Senikaua teevad seda usinad kullerfirmad üle Eesti. Samuti on võimalik pakile ise järele tulla aadressile Erika 14, 10416 Tallinn. Selleks vali kohaletoimetamise viisiks “tulen ise järele” ning vali sobiv aeg – nii teame kohal olla ja Sind oodata.

Zack teab, et kliendid soovivad oma tooteid kätte saada võimalikult kiiresti, seega üritame omalt poolt teha kõik selleks, et see nii ka oleks:

 

  • Tooted jõuavad Sinuni kullerfirmaga 1-3 tööpäeva jooksul alates müügitehingu sooritamisest. Kaubale kohapeale ise järele tulles, saad tooted kätte kasvõi samal päeval kella 9.00-17.00 vahemikus. Sobiva aja saad kokku leppida helistades Zackile telefonil 5307 3790 või valides sobiva aja kalendrist “tulen ise järele” valikut tehes.
  • Saatmiskulud Itella Smartpost ja Omniva pakiautomaatidesse Eesti-siseselt on 3€, mis lisandub toote hinnale ostu sooritamisel. NB! Kui pole kampaania raames märgitud teisiti.
  • Soovime täita soove ka üle maailma. Selleks, et saada pakki väljaspoolt Euroopat, siis võta saatmiseks meiega ühendust zack@zackmarques.com ning leiame parima lahenduse ning kättetoimetamise viisi.

TASUTA TRANSPORT

Telli vähemalt 200€ eest ja transpordikulu tellimusele ei lisandu. Telli 1000€ eest ja Zack toob Sulle paki ise kohale. Noh, Eesti-siseselt ikka.
Tulles pakile ise järele ei lisandu toote hinnale mingeid muid rahalisi kulusid. Külalised meile meeldivad.

TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE

www.zackmarques.com veebilehelt ostetud tooteid on võimalik tagastada või ümbervahetada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Toode peab olema postitatud Omniva, Itella või DPD pakiautomaadi vahendusel Kloth OÜ aadressile 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle kuni 7 tööpäeva jooksul alates toodete jõudmisest Kloth OÜ-le. Kui tagastatud toodete maksumus vähendab tellimuse summat määrani, mis ei võimalda tasuta kohaletoimetamist (alla 200€), on Kloth OÜ-l õigus toodete maksumusest tasaarveldada tagastuskulu summas kuni 3€. Tellimuse täies mahus tagastamisel juba kliendi poolt tasutud transpordikulu ei tagastata. Toote tagastamine või ümbervahetamine käesoleva lepingu tingimuste raames on tasuta ainult Eesti-siseselt.

Tagastatava või ümbervahetatava toote seisukord:

1. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud.

Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Kloth OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on Kloth OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Kloth OÜ Sulle avalduse.

2. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke.

Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub Kloth OÜ mõistliku kasutuse põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks. Kloth OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.

3. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode peab olema koos hinnasiltidega.

Ümbervahetamise erisused:
1. Ümbervahetamise korral paneme Sulle uue soovitud toote teele niipea, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva toote kätte saanud.
2. Kloth OÜ ei saa alati garanteerida toodete ümbervahetamise võimalust, sest laoseisud on muutlikud ning asendustoode võib lihtsalt puududa. Anname endast alati parima, et vahetus toimuks kliendi jaoks parimal võimalikul viisil.

Kloth OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist vedajale.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

Zacki klientidel on õigus kauba puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile zack@zackmarques.com

_____

Meie e-pood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist.

Zack vastab Sinu poolt esitatud pretensioonidele kirjalikult 15 tööpäeva jooksul.

Kui meie e-poest ostetud kaubal on puudused, parandame või asendame puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastame Sulle kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

OTSETURUSTUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Kloth OÜ kasutab kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Kloth OÜ on kliendi isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

Samuti edastab Kloth OÜ isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele ainult selleks, et Sinu tooted jõuaksid kiirelt kohale.

Saadame Sulle uudiskirju ning pakkumisi e-maili aadressile ainult juhul, kui oled avaldanud selleks soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Meie klientidel on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Detailsema ülevaate privaatsustingimustest leiad SIIT.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on Kloth OÜ osas pretensioone, siis võta meiega ühendust aadressil zack@zackmarques.com

Kui ostja ja Kloth OÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Kloth OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Samuti võib ostja pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

ÜHINE VASTUTUS JA MUUD JÕUD

 

  • Kloth OÜ vastutab Sinu ees ning samamoodi vastutad Sina Kloth OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
  • Kloth OÜ ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kloth OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Kloth OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatud jõud – käivad üle ka tugevast Eesti mehest).
  • Kloth OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.
  • Kloth OÜ vastutab Sinu eest toote müügihinna ulatuses.
  • Kloth OÜ ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

TINGIMUSTE MUUTMINE

Kloth OÜ-l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada.

Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.zackmarques.com. Kui Sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Kloth OÜ ja Sinu vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesoleva lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.

 

Ostukorvis ei ole tooteid.