„Täiuslik mees Sinu garderoobis.“

Ei, mitte see luukere-kapis-mees, vaid keegi, kes oma olemuselt on justkui täiuslik mees: ta teeb Sind ilusaks, ta paneb Sind mugavalt tundma ning ta ei vaidle Sulle kunagi vastu. Nagu see esimene-suudlus ja liblikad kõhus.

Zack on natuke salapärane tegelane. Suurem osa ideedest tuleb tal kosmosest (või siis nt vetsus olles, sest see on tegelikult üks suurepärane koht uute ideede väljamõtlemiseks) ja unenägudest. Pole kunagi päris kindel kui mitu disaini kollektsiooni tuleb, sest Zack ei tooda suurtes kogustes ega keskendu hooaegadele, sest kuskil maailmas on ju alati kevad, suvi, sügis või talv.

Ta armastab meie imeilusat maakera ning proovib olla nii jätkusuutlik kui saab, kasutades ära võimalikult palju kangajääke, orgaanilisi ja ohutute värvidega kangaid ning panustades kohalikku tootmisesse. 

Okei, olgem ausad, moetööstus on ju tegelikult üks suurimaid reostajaid maailmas ja korraks mõtles Zack isegi advokaadiks või kinnisvaramaakleriks hakata. Aga meil on vaid üks elu ja Zack tahtis püüda oma unistusi.

Ning unistusi saab vabalt püüda ka olles maailma vastu hea.

Zack on ehtne mees Eestist (naljakas fakt 👉 Statistikaameti andmetel pole Eestis tegelikult ühtegi, või on alla 5, mehe, kelle nimi on Zack. Küll aga on 1925 meest, kelle nimi on Jaak, ja see on peaaegu, et sama asi).

Zackile meeldib jälgida inimesi enda ümber, nende näoilmeid, nende käitumist, nende kõnnakut, nende maitsemeeli. Ja just see ongi kõige inspireerivam.

Ta on täitsa Eesti mees, kes võib olla Sinu hea kaaslane kõige vingemal kohtingul, kõige tegusamal tööpäeval või kõige mõnusamal kodus olemisel.

Tinderist teda ei leia (ta on praegu suhtes, asi tundub tõsine), aga talle väga meeldiks olla Sinu kirjasõber. Seega, kirjuta Zackile zack@zackmarques.com ja ta vastab.

Sinu Zack ja tiim

Zack-Marqués_team_picture

Ostukorvis ei ole tooteid.