„Täiuslik mees Sinu garderoobis.“

Ei, mitte see luukere-kapis-mees, vaid keegi, kes oma olemuselt on justkui täiuslik mees: ta teeb Sind ilusaks, ta paneb Sind mugavalt tundma ning ta ei vaidle Sulle kunagi vastu. Nagu see esimene-suudlus ja liblikad kõhus.

Zack on natuke salapärane tegelane. Suurem osa ideedest tuleb tal kosmosest (või siis nt vetsus olles, sest see on tegelikult üks suurepärane koht uute ideede väljamõtlemiseks). Pole kunagi päris kindel kui mitu disaini kollektsiooni tuleb, sest enamus kangastest, mida Zack kasutab, on koostööpartnerite kangaladudesse riiulitele seisma jäänud ülejäägid. See, kui kangast on vähe alles, ei tähenda, et see oleks ebakvaliteetne. See tähendab, et sellest saab valmistada midagi vähe ja midagi erilist.

Zack ei tooda oma disaine suurtes kogustes (kui leiad enda tiimi suurepäraste oskustega inimesi, siis tuleb neid hoida) ega keskendu hooaegadele, sest kuskil maailmas on ju alati kevad, suvi, sügis või talv.

Okei, olgem ausad, moetööstus on ju tegelikult üks suurimaid reostajaid maailmas ja korraks mõtles Zack isegi advokaadiks või kinnisvaramaakleriks hakata. Aga meil on vaid üks elu ja Zack tahtis püüda oma unistusi.

Ning unistusi saab vabalt püüda ka olles maailma vastu hea.

Zack on ehtne mees Eestist (naljakas fakt > Statistikaameti andmetel pole Eestis tegelikult ühtegi, või on alla 5, mehe, kelle nimi on Zack. Küll aga on 1925 meest, kelle nimi on Jaak, ja see on peaaegu, et sama asi).

Kohtasid just ideaalset meest pärast kurba lahkuminekut ja lähed temaga peagi kohtingule?

Kaotasid just 10 kilo ja tahaksid seda kõigile näidata?

Tead, Zackil on Sulle 3 sõna > ZACK IT UP! Ja usu mind, Sa rokid sokid.

Tinderist Zacki ei leia (ta on praegu suhtes, asi tundub tõsine olevat), aga talle väga meeldiks olla Sinu kirjasõber. Seega, kirjuta Zackile zack@zackmarques.com ja ta vastab.

Sinu Zack ja tiim

WL5B0439

Ostukorvis ei ole tooteid.