Veebipoe zackmarques.com isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Kloth OÜ (registrikood 12633644) asukohaga Erika 14, 10416 Tallinn.

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastutav töötleja kogub järgmisi isikuandmeid:

 • nimi, telefoninumber, e-posti aadress;
 • kauba koheletoimetamise aadress (juhul, kui pakk saadetakse kullerteenusega);
 • pangakonto number;
 • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
 • klienditoe andmed.

 

Isikuandmeid töödeldakse eesmärgil:

 • kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks;
 • ostuanalüüside tegemiseks ostetud kaupade ülevaate koostamiseks;
 • tagamaks kliendile makseid (pangakonto number);
 • kaupade ostmisega seonduvate küsimuste lahendamiseks (e-post, telefon);
 • veebikasutusstatistika tegemiseks (IP aadress);
 • arvete väljastamiseks ja kliendile saatmiseks;
 • turunduslikel põhjustel.

 

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse:

 • Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.
 • Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.
 • Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.
 • Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Isikuandmete vastuvõtjad on tarnijatest Itella Smartpost, DPD ning Omniva; maksevahendajana Montonio Finance UAB; statistika kogumiseks Google Analytics ning Facebook Pixel.

 

Küpsiste kasutamine veebibrauseris.

Küpsised on teave, mille veebiserver saadab veebilehitsejasse ning mille veebilehitseja salvestab.

Zacki lehekülg võib kasutada küpsiseid, et suurendada kasutajate kogemust. Kasutaja veebibrauser asetab oma kõvakettale küpsised, et salvestada ja mõnikord jälgida nende kohta teavet. Kasutaja võib valida oma veebibrauseri, et keelata küpsised või hoiatada, kui küpsised saadetakse.

Küpsiste puhul võib andmete töötlemise eesmärgiks olla nt veebilehitsemise kogemuse parandamine; teha kindlaks milliseid tooteid on klient vaadanud; näidata teekonda ostuni; analüüsida külastajate käitumist ja ostuharjumusi jne.

 

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejad on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Makse sooritamiseks suunatakse klient Montonio Finance UAB makseväravasse, mis kasutab turvalist ühendust, tagamaks privaatse andmevahetuse.

 

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikuandmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel zack@zackmarques.com

 

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks palume võtta ühendust klienditoega e-posti teel zack@zackmarques.com. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise periood.

 

Otseturustusteated

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel zack@zackmarques.com

 

Vaidluste lahendamine

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel zack@zackmarques.com

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel zack@zackmarques.com

 

Õigused ja nõusolek

Kasutades Zacki Veebilehel osutatavaid teenuseid, kinnitate, et olete tutvunud käesoleva Privaatsuspoliitikaga ja nõustute sellega ning ühtlasi annate meile õiguse koguda, talletada, süstematiseerida, kasutada ja töödelda käesolevas Privaatsuspoliitikas ettenähtud eesmärkidel kõiki siin äranäidatud isikuandmeid.

Veebipoel on õigus ühepoolselt muuta käesolevaid Privaatsustingimusi. Muutmisest teavitab Veebipood kliente www.zackmarques.com koduleheküljel. Eeldame, et kui asute kasutama Zack Marqués veebilehte, siis olete privaatsustingimustega tutvunud ja nõustunud.

Ostukorvis ei ole tooteid.