Kui saaks, siis tooks paki Sulle ise kohale. Mine sa tea, ühel päeval võib see isegi toimida. Senikaua teevad seda usinad kullerfirmad üle Eesti. Samuti on võimalik pakile ise järele tulla aadressile Väike-Ameerika 8, 10129 Tallinn.

KUI KIIRESTI KAUP KULLERFIRMAGA KOHALE JÕUAB?

Zack teab, et kliendid soovivad oma tooteid kätte saada võimalikult kiiresti, seega üritame omalt poolt teha kõik selleks, et see nii ka oleks:

  • Tooted jõuavad Sinuni 1-3 tööpäeva jooksul alates müügitehingu sooritamisest.
  • Saatmiskulud Itella Smartpost ja Omniva pakiautomaatidesse on 3€, mis lisandub toote hinnale ostu sooritamisel. NB! Kui pole kampaania raames märgitud teisiti. 
  • Soovime täita soove ka üle maailma. Selleks, et saada pakki väljaspoolt Euroopat, siis võta saatmiseks meiega ühendust zack@zackmarques.com ning leiame parima lahenduse ning kättetoimetamise viisi.

TASUTA TRANSPORT

Telli vähemalt 200€ eest ja transpordikulu tellimusele ei lisandu. Telli 500€ eest ja Zack toob Sulle paki ise kohale. Noh, Eesti-siseselt ikka.

Tulles pakile ise järele ei lisandu toote hinnale mingeid muid rahalisi kulusid. Külalised meile meeldivad.

TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE

Tarbijal on õigus e-kaubanduses sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tagastamise ja ümbervahetamise kohta leiad infot siit.

Ostukorvis ei ole tooteid.