Kunstnahast seelik FRIDA pruun

186.00 

  • tuus värvikombo
  • päris taskud
  • loe kindlasti allpool olevat suurusesoovitust
  • pehme sisepool
  • kanna tossude, saabaste või kontsadega
  • täitsa Eestis valmistatud
Tühjenda

Värvide kombineerimine ja läbilõigete tegemine on Zacki üks lemmikumaid. Teeb riided ka põnevamaks ja silmapaistvamaks. Sellel seelikul on justkui seemisest sisemine pool, mis on pehme. Kangas ka venib veidi – annab mugavust. Kanna tossude, saabaste või kontsadega 😉

Koostis:

50% polüester 50% polüuretaan

Hooldus:

Okei, sellega on nüüd selline naljakas lugu. Nimelt ei luba kangatarnija seda kangast üldse pesta, mis ei kõla üldse loogiliselt, eks?! 🤔🙄 Ma siis panin selle pesumasinasse (delicate programm, 30ºC  ja 800 pööret), et näha, mis on kõige hullem, mis juhtuda saab. Ja tead, see kuivas lihtsalt 2 päeva, aga muud midagi. Küll aga SOOVITAME siiski seda pesta nii vähe kui võimalik ning esmalt proovida plekke niiske lapiga eemaldada.
Las see jääb meie väikseks saladuseks 🤫

PS! Garderoobis pane ta rippuma, ära teda kaua kokkuvoldituna hoia.

Mõõdud:

Liisa kannab suurust 36
Liisa pikkus 173cm
Liisa piht 68cm
Liisa puus 96cm

Toote pikkus 65cm

SUURUSE SOOVITUS! Annan Sulle nõu – ära jää kinni numbritesse 36 ja 38. Sinu mõõdud on tegelikult kõige olulisemad. Nt see seelik suuruses 36 on ideaalne vöömõõdule 68cm ja puusale 94cm, aga proovid on näidanud, et mõõtudega 71/96 mahub ka siia ideaalselt sisse 😉 Ära karda proovida – igal brändil on omad mõõdusüsteemid ja omavahel ei pruugi klappida. 
Suurus 38 on ideaalne vöömõõdule 70cm ja puusale 96cm, aga nagu ma juba mainisin, siis +2cm on vägagi okei.

Additional information

Suurus

36, 38